×
×

בנטל תעשיות

פרופיל בנטל תעשיות

בנטל תעשיות הוקמה בשנת 1983 וממוקמת בקיבוץ מרום גולן.

לפני כשנתיים הצטרפה בנטל תעשיות כאחת החברות בקבוצת גבע-סול, ומתחילת השנה מנכ"ל החברה הוא יעקב נוסבאום.

החברה מעסיקה כ - 75 עובדים שחלק לא קטן מהם מהנדסים וטכנאים.
עובדי החברה מגיעים בחלקם מהקיבוץ ובחלקם מיישובי הסביבה בגולן ובגליל העליון.

החברה מפתחת ומייצרת מנועים, אלטרנאטורים ומערכות הינע חשמליות חדשניות למגוון רב של שימושים צבאיים ואזרחיים.

המאפיין את מוצרי בנטל הוא התאמתם המדויקת של המוצרים לדרישות היישום של הלקוח. מכך נובע שסל המוצרים של בנטל מגוון ועתיר הנדסה ובהתאמה היכולות שהחברה פיתחה.

בנטל תעשיות היא ספקית מובילה עבור חברות מהתעשייה הביטחוניות בארץ ובעולם ופיתוחי מערכות ההינע החדשניים והמיוחדים שלה תפורים במדויק עבור כל לקוח על פי צרכיו, וזוכים מהם להערכה רבה.

את מערכות ההינע של בנטל ניתן למצוא במגוון רחב מאוד של כלל אמצעי ההגנה המובילים – בים, ביבשה, באוויר ובחלל. לדוגמא: מערכות בקרת צריח, מפעילים למשטחי היגוי ובקרה של כלי טייס שונים, אלטרנאטורים מהירים הצמודים לטורבינות מנועי סילון, מגנוני קירור קריאוגניים (טמפרטורות נמוכות מאוד) עבור מערכות הדמיה תרמיות, מערכות הינע סיבוביות עבור כני אנטנה גדולים ועוד.
גם בשימושים אזרחיים תעשייתיים בהם קיימות דרישות מיוחדות ממערכות הינע בנטל יודעת ל"תפור" את הפתרון המתאים. לדוגמה ספינדלים מדויקים לליטוש יהלומים ואבני חן, ספינדלים הממוסבים במסבי אוויר המשמשים בציוד מדידה בתעשיית המוליכים למחצה. לצורך כך בנטל משתמשת בטכנולוגיות וכלים הנדסיים מתקדמים כולל מערכות CAD, ומערכות הדמיה ואנליזה באלמנטים סופיים.

התפתחותה הטכנולוגית של בנטל והיותה אחת מהחברות בקבוצת גבע-סול מאפשרת לה לשתף פעולה עם מהנדסים מהחברות האחרות בקבוצה ולשדרג את היכולות מפיתוח ומכירת מנועים ומפעילים לפיתוח ומכירת מערכות ופתרונות ברמת הכללה גבוהה יותר.

 

 

  

 

  

 

שנת ה - 50 למרום גולן

הצרכניה וחדר האוכל

פתוח לחיים גולן

שמורת אלונים

סביבה ירוקה

מרכז איזורי

פירות גולן

תיירות מרום גולן

טוף מרום גולן

בנטל